ZEYTİNBURNU BAYMAK KLİMA SERVİSİ

ZEYTİNBURNU Baymak Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Klima ilk duyulduğunda sadece soğutma sistemi olarak bilinse de aslında klimalar kurulduğu ortamda konforu sağlamak için yaz döneminde soğutarak serinlik oluşturan kış aylarında ise ortamı ısıtarak sıcak bir ortam sağlayan sistemlerdir. Çünkü klima sistemleri insanların bulunduğu mekanları, hava şartları ne olursa olsun insanların fizyolojik yapılarına göre konumlandırılmıştır.  Günümüzde ev veya iş yeri fark etmeksizin her yerde kullanılmaktadır. Klima sistemlerini kullanmak artık lüks olmamakla birlikte her ev ve iş yerinde kullanılır ve ihtiyaç haline gelmiştir. Bu noktada da Beyli

 

ZEYTİNBURNU Baymak Klima Servisi Ne Gibi Durumlarda Aranmalı

  • Klimanızın yeterince soğutmaması veya ısıtmaması durumunda
  • Sigorta attırması durumunda
  • Uzaktan kumanda ile çalışmaması
  • Kompresörün devreye girmemesi
  • Dış ünite fanının çalışmaması
  • Soğutma ve ısıtmanın düşük oranda seyrelmesi
  • Soğutma veya ısıtma işlevlerinden birinin çalışmaması
  • Gürültülü çalışma ve kombiden su damlaması halinde hemen Baymak Klima Servisini arayın.

 

ZEYTİNBURNU Baymak Klima Servisi ile Anında Çözüm

Yaz veya kış fark etmeden 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizi aramanız durumunda 1 saat içinde hemen yanınızdayız. Öncelikle alanında uzman ekibimiz arızanın nerden kaynaklandığını buluyor ve en kısa zamanda yapılması gereken işlemler hakkında sizi bilgilendirerek anında müdahale ediyor. Onarımın mümkün olmadığı durumlarda parça değişikliği yapacak olan ekibimiz sağladığımız hizmet modelinde sizlere anında çözüm hizmeti sunmaktadır.

. Aynı zamanda genel bir bakım ile ileride karşılaşmanız mümkün sıkıntılardan da sizi kurtarıyoruz. Detaylı olarak kombi bakım ve onarımlarınız uzman ekibimiz tarafından yapılıyor.

Yetkinliğini ve bu alandaki profesyonelliğini kanıtlamış olan ZEYTİNBURNU Baymak Klima Servisi yaşadığınız sorunlara en iyi çözümü sunarak klimanızı ilk günkü çalışma standartlarına kavuşturmayı hedeflemektedir.

İlk defa klima ile ilgili problem yaşıyorsanız ZEYTİNBURNU Baymak Klima Servisi bir telefon ile yanınızda. Alanında uzman ekibimiz ile kombinizi anında onarıyor ve sizlere daha kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sadece bakım ve onarım yapmıyoruz. Aynı zamanda yedek parça konusunda da yardımcı oluyoruz. Bir telefon etmeniz yeter.

Klimanızın montaj, bakım ve tamiri için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Sizinle gün içerisinde iletişime geçilecektir.

© Copyright 2020 Fika Yazılım