ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

Klima Montajı

Klima Montajı

Klima montajı ,  klimanın uzun ömürlü ve tam verimle çalışması için  en hassas olunması gereken konuların başında gelmektedir.  Tercih ettiğiniz kliman çok kaliteli, çok özenle seçmiş olabilirsiniz, bir çok özelliği ile size keyifli bir ortam vaat edebilir, lakin montaj aşaması profesyonel eller tarafından gerçekleşmedi ise; tüm bu özenin hiç bir anlamı kalmayacaktır.

Klima montajı çok fazla özen ve uzmanlık gerektiren bir çok şartın yerine getirildiği işlemlerdir. Bu işlemlerin doğru yapılmaması, küçücük bir hatanın  kalıcı arızalara neden olmasını sağlamaktadır. Sadece kalıcı arızalar değil, klimanızdan yeterince verim alamamınıza , fazla enerji tüketmesine ve birçok memnuniyetsizlik yaşamanıza neden olacaktır.

Montaj aşaması sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi de klimanızın verimliliğini etkilemektedir.

Klimanızdan tam verim alabilmeniz için;  Profesyonel teknisyenlerimiz ile, en kaliteli malzemeler ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Klima Montajı Aşamaları Nelerdir?

Profesyonel Ekip;  Klima montajı profesyonel bilgi birikimi gerekmektedir. 20 senin üzerinde klima montajı ve klima ile ilgili her tür sorunlara çözümler üreterek, müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Teknisyenlerimiz ve çalışanlarımızın tamamı alanında profesyonel kişilerdir.

Montaj Yapılacak Klima Markasına Yönelik Tecrübe; Montaj aşamasında klimanın kalıcı hasar görmemesi ve veriminde düşüş olmaması için, montaj yapılacak ürünün çok iyi biliniyor olması gerekmektedir. Her marka ürünün montaj ihtiyaçlarının farklılık göstereceğini unutmamak gerekir ve o marka konusunda uzmanlaşmış kişiler ile çalışmak gerekir. Firmamız hizmet verdiği markaların tamamında uzman teknisyen ve çalışma arkadaşları ile çalışmaktadır.

Klima Montaj Sonrası Kontroller ve Verimlilik Kontrolü; Her marka klimanın vaat ettiği verimlilik ve özellikler birbirinden oldukça farklıdır. Hatta sadece marka değil, aynı marka klima içinde bile modellere göre vaat edilen verimlilik farklıdır.  Tabi bu verimliliğin kontrol aşamaları vardır. Öncelikle alınan marka ve model mekan için doğru seçilmiş mi? montaj sonrasında ise vaat edilen özellikleri sağlıyor mu?  Tüm bunlar profesyonel bir ekibin yapacağı montaj ve kontroller ile mümkün olmaktadır, Bu nokta da en doğru ekip ile hizmetinizdeyiz.

Doğru Yer Tespiti; Klimanızdan tam verim alabilmeniz için montaj yapılacak yerin en doğru şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Çok basit gibi görünen bu işlem hem verimlilik hem de görsel açıdan oldukça önemlidir ve profesyonel kişiler tarafından belirlenmesi istenen memnuniyetin alınmasını sağlayacaktır.

Kaliteli ve Doğru Malzeme Kullanmak; Klimanızından tam verim alabilmeniz için montaj malzemesinin gerçekten doğru seçilmesi gerekmektedir. Montaj alamasında kullanılan malzemenin kalitesi klimanızın verimliliğini en çok etkileyen faktördür. Kullanılacak malzemenin doğru seçilmesi; klimanın markasına ve modeline uygun malzeme tercih edilmesi, klimanızın verimliliği kadar ömrünü de etkilemektedir.  Firmamızın uzman ekibi en kaliteli malzeme ile hizmet vermekte, sizlerin memnuniyetini sağlamaktadır.

 Firmamız da Klima Montaj Süreci

  • Montaj yapılacak marka ve model konusunda uzman arkadaşımızı belirleyerek, ilgili arkadaşımızı yönlendiririz.
  • Verimlilik ve Estetik açıdan en doğru yer tespit edilir.
  • Klimanın İç ünitesi en özenli şekilde ve doğru şekilde, en doğru yere montajı yapılır
  • Dış ünitenin montajına geçilir, dış ünite de klimanın iç ünitesi ile dengeli olarak montaj edilir
  • Boru ve drenaj hattı döşenir, en kaliteli malzeme kullanılarak
  • Klimanın İç ünitesinin elektrik tesisatı döşenir
  • Verimliliği en çok etkiyen unsurlardan biri olan gaz kontrolü yapılır ve gerekiyorsa takviye edilir.
  • Çalışma öncesi son kontroller ile klima kontrol edilir
  • Çalıştırılarak, klimanın verimliliği ve performansı kontrol edilir.
© Copyright 2020 Fika Yazılım