GÜNGÖREN PROFİLO KLİMA SERVİSİ

Modern hayat ve teknolojinin bir ürünü olan klimalar insanlara sağladığı kolaylıklar yönünde önemli bir yere sahiptir. Klimalar insanların hem ısınma hem de serinleme ihtiyaçlarını karşılaması bakımından tercih edilmektedir. Klima satın almadan önce insanlar çoğunlukla tanıdıklarının fikirlerine başvururlar. Aldıkları tavsiyeler ışığında da birçok insan alacağı klimaya karar verir. Alınan tavsiyeler doğru seçim yapmak ve verimli ve uzun süre kullanma için önem arz eder. Klimalar elektrikle çalışan hassan cihazlardır. Klima seçiminde karar verirken elektrik tesisatına uygun olması önemlidir. Aksi takdirde elektrik tesisatınız klimanın çalışma gücünü kaldırmaz ve zarar görür. Klimanın nereye monte edileceğinden diğer gerekli ihtiyaçlara kadar yetkili servisten yardım almanız çok önemlidir. Klimalar iç ve dış ünite olmak üzere iki bölümden oluşur. İç ünite ve dış ünitenin arka arkaya gelmesi kullanım açısından önemlidir. Bu iki bölüm herhangi bir aksaklık durumunda kolay ulaşılabilir bir yerde olmalıdır. Klima ortalama bir sıcaklıkta çalıştırılmalıdır. Klimaların dikkatli kullanımı hem sağlık hem de elektrik harcamaları bakımından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Klima kullanırken kimileri yaz aylarında en az 30 derecede çalıştırırken kış aylarında da 20 dereceye kadar çalıştırmaktadır. Klimalarda sıcaklığı istenilen derecede tutmak için daha fazla enerji tüketirler.

GÜNGÖREN Profilo Klima Servisi olarak en iyi klima servisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarında daima yanlarında olarak sınırsız hizmet  anlayışımız ile maksimum memnuniyeti sunmayı amaçlıyoruz.

Klima servisi denildiğinde ilk akla gelen klima servisi olarak en kaliteli ve güvenli hizmeti ve en ucuz klima servisi hizmetini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Fiyat konusunda siz değerli müşterilerimizin bütçelerini düşünerek en uygun servis hizmetini veriyoruz

GÜNGÖREN Profilo Klima Servisi olarak tüm markaların klima servis hizmetlerini gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin mağdur olmaması için olabilecek en kısa zaman zarfında servis hizmetini sağlıyoruz.

Klima Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Klimalar hassas elektronik cihazlar olmasının yanında iç ve dış ortamda farklı hava şartlarına maruz kalan elektronik cihazlardır. Klimaların içinde yer alan gazın mevsime göre düzeltilmesi gerekir. Bundan dolayı yılda iki kez klima bakımı yaptırmanız önemlidir. Periyodik olarak bakımı yapılmayan klimalarda hem verim düşecek hem de daha fazla enerji harcanacaktır. Klimanızdan en iyi verimi ve en kaliteli hizmeti alabilmek için GÜNGÖREN Profilo Klima Servisini tercih ederek yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Klima Montajı

Klima montajının uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Klimalarınızın yanlış montajı beraberinde birçok sorunun da ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Doğru yere monte edilen klimaların çalışma aksanında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Fakat yanlış yere monte edilen klimalar istediğiniz verimi size sunmayacak ve daha fazla enerji harcayarak elektrik sarfiyatına yol açacaktır. Sektördeki tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Klimalar monte edildikleri yer ve mevsim şartlarının getirdiği nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Klimaların ısı transfer kısmında oluşabilecek herhangi bir kirlenme, hasar klimanızın çalışma performansını ciddi ölçüde yavaşlatacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için yılda iki kez klimanızın bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

 

 

 

Klimanızın montaj, bakım ve tamiri için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Sizinle gün içerisinde iletişime geçilecektir.

© Copyright 2020 Fika Yazılım