FATİH YORK KLİMA SERVİSİ

FATİH York Klima Servisi olarak 7/24 hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Klima sistemlerindeki deneyim ve tecrübelerimizle %100 hizmet esaslı çalışmaktayız. Klima bakımınızı yaparken hem yüksek verimde çalışmasını sağlıyoruz hem de ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Firmamız tarafından yapılan montaj işlemlerinden sonra FATİH York Klima Servisi olarak her türlü problem ve sorularınız için yanınızdayız. Sadece arıza ve yaşanan sorunlar ile değil aynı zamanda yedek parça gerektiğinde de bizi arayabilirsiniz. FATİH ilçesinde bulunan her semt ve mahalleye kaliteli ve en hızlı hizmeti getiriyoruz.

Klima sistemleri ile ilgili olarak,

  • İç ünite filtre temizliği
  • Dış plastik aksam ilaçlaması ve temizliği
  • İç ünite bağlantı kontrolleri
  • Dış ünite kondanser kontrolü
  • Dış ünite kontrolü
  • Dış ünite kaçak kontrolü ve dış ünite bağlantı vs. birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize getiriyoruz.

 

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler Nelerdir?

Klima bakımlarınızı aksatmadan yaptırmalısınız. Klimalar filtre, motor ve gaz olarak üç bölümden oluşur. Bu bölümler zaman geçtikçe arızalanabilir ve bakıma ihtiyaç duyabilir. Çünkü klimanız çalıştığı esnada ortamdaki tüm tozları emer ve görünmeyen bu toz ve bakteriler iç ünite ortamında birikir ve burada barınırlar. Klima bakımını düzenli yaptırmazsanız klimanız çalıştırdığı zaman iç ünitede biriken tüm bakteri ve tozlar tekrar hava akımı ile birlikte dışarı çıkarak sizi ve ailenizi olumsuz yönden etkiler ve sağlık sorunları yaşamanıza neden olur. Klima bakımlarınızı sezon öncesi ve sonrası olarak yılda 2 kez yaptırmanız daha verimli çalışmak açısından önemlidir. Bakım ile birlikte mekandaki hava kalitesi artar, konfor artar ve faturanıza herhangi bir olumsuzluk yansımaz

 FATİH York Klima Servisi olarak klima bakımlarınızı kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımız ile sizlere sunuyoruz.

Klima Hangi Durumlarda Bozulur?

  • Klimalarda bulunan üfleme hızını gereken sınırın üzerinde tutmak
  • Yaz döneminde klima çalışırken kapı ve pencereleri açmak
  • Klimanızı hava çok sıcak değil fakat nem oranı yüksek iken nem alma moduna almamak
  • Klimanızın filtrelerinin düzenli temizlenmemesi

Klimanızın montaj, bakım ve tamiri için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Sizinle gün içerisinde iletişime geçilecektir.

© Copyright 2020 Fika Yazılım

OurPrivacy Nike Dunk Low Off-White Pine Green Noticeexplains more about how we use your data, and your rights. But he is a high master for creating parasols and umbrellas art to which he dedicates himself with such tenacity that the minutest details must pass muster under a magnifying glass: Any deviation in the silk received from suppliers ends in a nightmare and renders impossible the making of an umbrella. These sites will be open at these hours until December 4, 2016.. Our team has experience that far surpasses their individual job requirements and has such passion for food and service,Cheap Yeezys 350 V2 Zebra that the end result is an experience of food, wine and services that simply exceeds guest expectations.. McMorris Rodgers led a group of GOP lawmakers in a Feb. With the upcoming redistricting, we have the opportunity to look at how the Council is structured. "We have all heard stories of the bloodsucking English reporters, and I experienced it," Jager says. We just need the means to do it," said Cuttler, who noted that, nearly a year into the pandemic, some hospitals still lack adequate protective gear and proper Cheap Yeezys 350 V2 Zyon staffing.