BEYLİKDÜZÜ KLİMA SERVİSİ

Beylikdüzü klima servisi olarak klimalarınız bakım ve onarımını titizlikle yapıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Klimalar bizlere sağladığı rahatlık ve konforun yanında oldukça hassas bir yapıya sahip elektronik cihazlardır. Düzenli olarak bakımlarının aksatmadan yapılması kullanımı açısından çok önemlidir. Bakımı yapılmayan klimalar tam kapasite ile çalışmamaktadır. Klimalarınızın daha uygun koşullarda kullanabilmeniz daha uzun süre kullanmanız anlamına geleceği gibi enerji tasarrufu sağlayabilmeniz açısından bilgi edinmeniz öneme sahiptir. Klimanızın kapasitesi ile klimanın montaj edildiği ortamın uyumlu olması istediğiniz konforu yakalayabilmeniz açısından önem arz eder.

Klimayı kullanacağınız ortamın ihtiyacı olan klima tercihini doğru şekilde yapmadığınızda istediğiniz verimi alamayacaksınız. Isıtma ve soğutma ihtiyacınız noktasında klimanız yetersiz kalacaktır. Klimanın mekanın durumuna göre daha büyük olması da ortamın gereğinden fazla soğumasına sebep olacaktır. Bu durum faturanıza da olumsuz olarak yansıyacak diğer bir faktördür.

Klimalar iki üniteden oluşur. Bunlar iç ve dış ünite şeklindedir. Klimaların önünde herhangi bir mobilya ya da perde benzeri eşyanın olmamasına dikkat edilmelidir. Klimaların önünde bulunan mobilya vb. eşyalar hava çıkışlarını kapatmakta buda konforu yakalama noktasında engel olarak karşımıza çıkmaktadır. Klimalarda yer alan dış ünitenin güneş, toz vs. den korunması önemlidir. Klimanın bu sebeple güneş almayan bir noktaya montajının yapılması önemli bir noktadır. Diğer bir önemli yer ise klimaların toz tutucu filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Filtre temizliği yapılmayan klimalar içinde biriktirdiği tozlar daha fazla enerji harcanmasına ve biriken tozlar içinde yer alan bakteriler klimanın çalıştırılması ile birlikte ortama tekrar üflenmekte buda özellikle solunum yolu rahatsızlıklarına davetiye çıkarmaktadır.

Klimalar hassas elektronik cihazlardır. Bakımlarının da aynı hassasiyet içerisinde yapılması gerekmektedir. Beylikdüzü Klima Servisi olarak bu sektördeki tecrübe ve deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizin evlerine, iş yerlerine taşıyor ve klima bakım ve onarımlarını eksiksiz ve itina ile yapıyoruz. Klimanızın montajından bakım ve onarımı son olarakta yedek parça ihtiyacına kadar tüm basamaklarında yanınızdayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışımız çalışmalarımı yürütüyoruz. Klimanızın yedek parça ihtiyacında orijinal ürünleri kullanıyor ve garantisini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Klimanızın montaj, bakım ve tamiri için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Sizinle gün içerisinde iletişime geçilecektir.

© Copyright 2020 Fika Yazılım