BAŞAKŞEHİR KLİMA SERVİSİ

Başakşehir klima servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her yerde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Klimalar artık hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Klima montajı ve klimalarınız için önerilen ve mutlaka yapılması gereken yıllık bakımları ve yaşanacak herhangi bir arıza durumunda bizi arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü hizmeti sunuyoruz.

Klima konusunda kendimizi yenileyen bir yapıya sahibiz. Yeni çıkan marka ve modelleri inceleyerek gereken eğitimleri alıyor ve her cihaz için başarılı tamir ve bakımlarını yapıyoruz. Buradaki amacımız hayatımızı kolaylaştıran klimaların daha verimli ve düzenli şekilde çalışmasını sağlamak ve uzun süreli olarak verim almaktır.

Klima ile ilgili her ihtiyacınızda bizi aramanız yeterli. Klimanızın tamiri için cihazın bozulması gerekmiyor. Klimalar zaman içerisinde yeterince soğutma ya da ısıtma işlevlerini yerine getiremiyor. Böyle bir durumda klimanızın tamire ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Klima konusunda en çok şikayet edilen nokta cihazdan gelen rahatsız edici seslerdir. Cihazdan çıkan seslerin giderilmesi noktasında bir servisten yardım almanız gerekmektedir. Bu noktada Başakşehir klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Klimalar özellikle yaz aylarında tam kapasite olarak çalışmaktadır. Bu nedenle aktif olarak kullanılmayan klimaların mevsim özelliklerine göre çalıştırılması gerekmektedir.

Klima kullanımını gerektiren ve bu alanda gerçekten yüksek bir performans sağlanması için yeterli bir düzey sergilenmelidir. Aynı zamanda yüksek bir enerji performansının uygulanmasında yüksek bir ideal sıcaklık uygulanması gereklidir. Klimalar doğru bir şekilde en ideal olan yerlere monte edilerek alanı ne derece soğuttuğu veya ısıttığı noktasında dikkatli bir seçim yapılmalıdır.  Sıcaklık derecelerinin yoğun ve yüksek olması da tasarrufu ise tam ve verimli bir şekilde yollamak ve arttırmak anlamına gelecektir. En ideal olan yerlere monte ettirmek ise verimli bir şekilde ürünlerin kullanılmasını sağlayacaktır. Temizliğini düzenli olarak yapmakta klimaları kullanma konusunda yüksek bir etki yaratacaktır. Bu nedenle dikkatli olunması yerinde olacaktır. Klima kullanımı yaygınlaştırmak ise tamamen sizin elinizde olacaktır.

Bahçelievler klima servisi olarak müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile yıllardır sektörde lider durumdayız. Tecrübe ve deneyimlerimizi de orantılı olarak hizmet kalitemizde en üst seviyede sizlere sunuyoruz.

Klimanızın montaj, bakım ve tamiri için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Sizinle gün içerisinde iletişime geçilecektir.

© Copyright 2020 Fika Yazılım