BAKIRKÖY KLİMA SERVİSİ

Bakırköy klima servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik çatısı altında en iyi hizmeti sunuyoruz. 7 gün 24 saat bizi arayarak klimalarınız için servis isteyebilirsiniz. En geç 1 saat içinde belirttiğiniz adreste olacağız. Bakırköy klima servisi olarak sizlere ekonomik çözümler sunmaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetlerde siz değerli müşterilerimizin bütçesini baz alarak hareket etmekteyiz.

Bakırköy klima servisi olarak Bakırköy ve İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz. Klimanızın marka ve modeli ne olursa olsun bakım, onarım, montaj süreçleri ile ilgili en iyi hizmeti veriyoruz. Tüm bunlar dışında klimanızın yedek parça ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Geniş hizmet ağımız ve işimize olan aşkla bize ulaşan müşterilerimize hızlı bir şekilde en etkin hizmeti sunuyoruz.

Klima bakımlarının 6 aylık periyotlarla yılda iki defa yapılması gerekmektedir. Klimaların rutin bakımları yapılmadığı takdirde çalışma ve temiz hava işlevlerinde yavaşlar ve verimlilik alamazsınız. Bakımı yapılmayan klimalar ilerleyen zamanlarda büyük arızaların temelini hazırlar. Fakat rutin bakımları yapılan klimalar hem daha verimli çalışırken ekonomik olarakta fayda sağlamaktadır. Bakımı yapılmayan klimalar soğutma ve ısıtma işlevlerini yerine getirirken daha fazla enerji harcar. Fazla enerji de faturalara olumsuz şekilde yansır.

Klimalar mevsim geçişlerinde farklı ısı değerlerine maruz kalmaktadır. Mevsimsel geçişlerdeki ısı farklılığı klimalarınızın yıpranmasına neden olmaktadır. Her mevsim Bakırköy klima servisi olarak sizin yanınızdayız.

 Bakırköy klima servisi olarak aynı zamanda montaj hizmeti de vermekteyiz. Profesyonel ekimiz montaj yapılacak alana önce keşif yapılarak doğru alanı seçer ve klimanızın montajını titizlikle yapmaktadır.

Klimalar çalıştıkları süre içinde içeriye aldıkları hava ile tozları da çekmektedir. Bu da kişilerin sağlığını etkilediği gibi cihazların ömrünü de kısaltmaktadır. Klimaların montajı sırasında iç ürünlerde belirli ayrımlar vardır. Ayrılan bölümlerde pis sular birikir ve koku oluşur. Bu nedenle yıllık bakım gerekmektedir. Makinede bulunan tüm ürünler için giderici olan çözümler sağlamak ve sorunların giderilmemesi halinde de servisi çağırarak kötü kokunun tam olarak nedenini bulmak gerekir. Bakırköy klima servisi olarak her durumda yanınızdayız.

Klimanızın montaj, bakım ve tamiri için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Sizinle gün içerisinde iletişime geçilecektir.

© Copyright 2020 Fika Yazılım