Bağcılar Klima Servisi

Havaların ısınmaya başlamasıyla klima kullanımı da artmıştır. Klimanızın bakımını düzenli olarak yaptırıyorsanız klimanızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bakımı yapılmayan klimaların ise hem ömrü kısalmakta hem de istenilen işlevleri yerine getirirken daha fazla enerji harcamaktadır. Tüm bunların dışında klimalarınızın bakımını düzenli olarak aksatmadan yaptırırsanız ortamdaki konfor ve verimliliği de arttırmış olursunuz. Tam da bu nokrada bağcılar klima servisi olarak kaliteli ve konforlu bir ortam için yanınızdayız.

Bağcılar klima servisi olarak sektördeki deneyim ve tecrübelerimiz ile klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı hizmetlerini kaliteli ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İnternet sitemizde bulunan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bakım ve onarım konusunda profesyonel ekibimiz belitmiş olduğunuz adrese en geç 1 saat içerisinde gelerek talep ettiğiniz hizmeti sizlere sunacaktır.

Ayrıcalıklı bir klima servis hizmeti için doğru adrestesiniz. Tamir sonrası firmamız tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Bir yıl içerisinde herhangi bir sorun ya da problem ile karşılaşmanız durumunda anında müdahale etmekteyiz. Sektörde lider durumda olan Bağcılar Klima Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bağcılar klima servisi olarak ilk günden bugüne kadar sunduğumuz kaliteli hizmetin karşılığı olarak en çok tercih edilen klima servisiyiz. Her yeni gelişme ile biz de kendimizi geliştiriyor ve en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. İstanbul’un her iki yakasında da aynı titizlik ile kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yedek parça değişiminde %100 orijinal parçaları kullanıyoruz.

Klimanızın montaj, bakım ve tamiri için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Sizinle gün içerisinde iletişime geçilecektir.

© Copyright 2020 Fika Yazılım